Сайт Мостиської ФСГУ
 

Четвер, 28.03.2024, 16.31.33

Вітаю Вас Гість | RSS | Головна | Голубодром Дубрівка | Реєстрація | Вхід

##
Головна » Статті » Статті про голуби » Змагання

Голуб повернувся з дистанції
Під час змагань спортивні голуби долають великі дистанції з максимальною швидкістю польоту. Вони витрачають багато енергії і сил. Подолавши чергову дистанцію, спортивний голуб повернувся в рідний розплідник. Його необхідно зустріти і тепер багато чого залежить від його тренера. Перш за все необхідно привчити своїх вихованців швидко заходити в розплідник після повернення з дистанції. Привчати до цього слід протягом усього року. У змаганнях дорога кожна секунда. Голубів потрібно привчати до умовного позивному сигналу. Голуб, що прилетів з дистанції, почувши позивний тренера  повинен швидко зайти в приміщення розплідника. За тим потрібно зняти контрольне кільце і зафіксувати приліт голуба. Після тривалого перельоту, голуби порушені досить тривалий час, вони лякаються всяких незвичайних звуків і різких рухів. Тренеру потрібно бути обачним і по можливості бути дуже обачним.


Для входу в розплідник віддається перевага
льотка з висульками. Прилетів голуб з дистанції з льотка повинна бути видна велика частина розплідника. У такому випадку голуб має хороший огляд розплідника і швидко входить в приміщення. Ловити голуба для зняття контрольного кільця потрібно обережно, не роблячи різких рухів. Ні в якому разі за ним не можна ганятися, тому що в наступний приліт голуб буде бояться заходити в розплідник і провести реєстрацію його повернення доведеться з великим запізненням.

Після зняття контрольного кільця, голуба слід помістити в його гніздо і поставити туди посуд з кормом і водою. Суміш корму повинна складатися з легко перетравлюваних компонентів, наприклад, рапс, просо, пшениця, насіння соняшника.

Голуб, що прилетів з дистанції, як вище вже було зазначено сильно збуджений, знаходиться в нервозному стані, полохливий. Тому бажано, щоб внутрішня частина розплідника була пофарбована у світлі спокійні тони. Не виключені прильоти голубів і в нічний час, це тренеру теж слід враховувати. Для зустрічі їх в нічний час слід заздалегідь їх привчати не боятися освітленого розплідника.

У голубиному спорті будь-яка дрібниця може вирішувати результат змагань, рахунок йде на секунди, все має бути заздалегідь передбачено і сконцентровано всю увагу на результат, який і оцінить роботу тренера протягом усього року.
Категорія: Змагання | Додав: moskalroman (14.07.2011)
Переглядів: 2064 | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Форма входу


Наше опитування

Як давно ви займаєтесь голубівництвом
Всього відповідей: 183

Категорії розділу

Історія [3]
Ветеринарія [1]
Годування [2]
Селекція [2]
Утримання [1]
Змагання [1]


Пошук



Статистика


Хто Онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Користувачі Онлайн

Браузер
,
Copyright MyCorp © 2024 | Використовуються технології uCoz